http://www.trampik.okay.pl     trampik@trampik.okay.pl
Ustaw jako startowa Dodaj do ulubionych Napisz do nas
Tarnów Urszulańska 16   (014) 6215510.
 
29 lat naszej działalności zobowiązuje ZAPRASZAMY! o nas | jak trafić |

Jesień 2021

 

Wycieczki 

 

wycieczki szkolne
krajowe
zagraniczne


wycieczki zakładowe
krajowe  
zagraniczne
 

wycieczki objazdowe

kierunek Bałtyk

2-stolice

3-stolice

4-stolice

Bruksela-Paryż

Włochy klasyczne

Francja Paryż

 

Nasz facebook

Włochy Klasyczne

 wersja do wydruku

Wycieczka 6-dniowa

Wenecja-Florencja-Rzym

Program wycieczki:

  1 dzień: wyjazd w godzinach popołudniowych, przejazd przez Czechy i Austrię.

  2 dzień: przyjazd do Wenecji ok. godz. 8. Rejs statkiem po lagunach Wenecji, miasta położonego na 118 wyspach. Proponujemy wizytę na placu św. Marka, zobaczenie pałacu Dożów, Bazyliki św. Marka i słynnego Mostu Westchnień wraz z możliwością zrobienia wspaniałych zdjęć w „mieście zakochanych”. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Bolonii, obiadokolacja, nocleg.

  3 dzień: po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Florencji, kolebki renesansu. Wjazd na taras widokowy z Placem Michała Anioła, z którego będziemy podziwiać przepiękną panoramę miasta położonego w dolinie rzeki Arno. Zwiedzanie centrum miasta: kościół Santa Croce – św. Krzyża – miejsce pochówku najznamienitszych Włochów z Michałem Aniołem na czele (z zewnątrz). Następnie Piazza Signoria, przy którym stoi słynny Palazzo Vecchio będący przez wiele lat siedzibą Medyceuszy; gotycka katedra – Santa Maria del Fiore, którą wieńczy słynna kopuła Bruneleschiego (z zewnątrz). Spacer po Florencji zakończymy na „kipiącym złotem” Ponte Vecchio – Moście Złotników. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Rzymu, obiadokolacja, nocleg.

  4 dzień: śniadanie. Wyjazd do Watykanu. Zwiedzanie: Plac i Bazylika Św. Piotra, miejsce w którym od 2 tys. lat spoczywają doczesne szczątki św. Piotra. Następnie zejdziemy do krypt watykańskich. I część zwiedzania Rzymu: Zamek Anioła, Fontanna di Trevi, Piazza Navona i Fontanna 4 Rzek, Panteon. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

  5 dzień: śniadanie, przejazd do Rzymu. II część zwiedzania stolicy Włoch: Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte Schody, następnie przejdziemy pod najsłynniejszy amfiteatr świata - Koloseum. Zobaczymy również Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Schody Hiszpańskie. Na koniec w wolnym czasie przejście na Via Condotti. Wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach wieczornych.

  6 dzień: Przejazd przez Austrię i Czechy. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Koszt: termin i cena do uzgodnienia z grupą

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem klasy lux (klimatyzacja, WC, video/dvd, barek)

 • zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelach **/*** (1/ w okolicach Bolonii, 2,3/ w okolicach Rzymu) pokoje dla 2,3,4-osób z łazienkami

 • wyżywienie HB: 3 śniadania, 3 obiadokolacje w hotelach

 • zwiedzanie zgodnie z programem

 • ubezpieczenie Signal Iduna: KL do 10 000 Euro, NNW do 7 000 PLN, bagaż do 800 PLN

 • podatek VAT

 • opiekę pilota-przewodnika

Cena nie zawiera:

 • posiłków tranzytowych

 • świadczeń nie wymienionych w ofercie

 • obowiązkowa dopłata za realizację programu zwiedzania: ok. 45 E/os