http://www.trampik.okay.pl     trampik@trampik.okay.pl
Ustaw jako startowa Dodaj do ulubionych Napisz do nas
Tarnów Urszulańska 16   (014) 6215510.
 
29 lat naszej działalności zobowiązuje ZAPRASZAMY! o nas | jak trafić |

Jesień 2021

 

Wycieczki 

 

wycieczki szkolne
krajowe
zagraniczne


wycieczki zakładowe
krajowe  
zagraniczne
 

wycieczki objazdowe

kierunek Bałtyk

2-stolice

3-stolice

4-stolice

Bruksela-Paryż

Włochy klasyczne

Francja Paryż

 

Nasz facebook

Bruksela-Paryż-Disneyland

 wersja do wydruku

Wycieczka 7-dniowa

Bruksela-Paryż-Disneyland

Program wycieczki:

1.dzień: Zbiórka w godzinach popołudniowych. Przejazd przez terytorium Polski, Niemiec do Belgi

2.dzień: Przyjazd w godzinach porannych do Brukseli- stolicy Belgii i siedziby Uni Europejskiej. Zwiedzanie miasta. W programie m.in: Gmach Rady Europy oraz budynek Parlamentu Europejskiego, przejazd na Grand Place, Pałac Królewski, Katedra Św. Michała, spacer po Galerii Św. Huberta. Na zakończenie zwiedzania symbol miasta Manneken Pis oraz Atomium. Późnym popołudniem wyjazd z Brukselii. Przejazd na nocleg w okolice Lille. obiadokolacja, nocleg.

3.dzień: śniadanie, przejazd do Paryża, zwiedzanie miasta. W programie m.in.: Wyspa Le Cite, Katedra Notre Dame, Pałac Sprawiedliwości, Sorbona, Panteon, panorama Paryża z Wieży Eiffla. W godzinach popołudniowych przejazd na obiadokolację, przejazd do hotelu, nocleg.

4.dzień: śniadanie, przejazd do Wersalu, spacer po ogrodach. Następnie powrót do centrum stolicy Francji, dalsze zwiedzanie miasta. W programie m.in: Dzielnica La Defense, Łuk Triumfalny i P{ola Elizejskie, przejazd na Montmarte, spacer po dzielnicy, Bazylika Sacre Coeur. W godzinach popołudniowych obiadokolacja, powrót do hotelu, nocleg.

5.dzień: śniadanie, kolejny dzień zwiedzania miasta, w programie: przejazd słynnymi bulwarami, Opera Garnier, Plac Vendome, następnie zwiedzanie Luwru, Ogród Luksemburski, Les Halles, rejs statkiem po Sekwanie. W godzinach popołudniowych obiadokolacja, powrót do hotelu, nocleg.

6.dzień: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do EuroDisneylandu. Całodzienna zabawa w jednym z najbardziej znanych Parków Rozrywki. Podczas zabawy możliwość zjedzenia ciepłego posiłku (opłata we własnym zakresie). Wieczorem ok. godziny 21 wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd przez Francję i Niemcy.

7.dzień: dalsza podróż powrotna, przejazd do Polski. Możliwość zjedzenia posiłku w okolicach Bolesławca (opłata we własnym zakresie). Przyjazd do Tarnowa w godzinach wieczornych.

Koszt: termin i cena do uzgodnienia z grupą

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem klasy LUX

  • zakwaterowanie : 3 noclegi w hotelu**/*** w okolicach Paryża, 1 nocleg w hotelu **/*** w okolicach Lille.

  • wyżywienie: 4* śniadanie, 4* obiadokolacja

  • opiekę pilota-przewodnika

  • ubezpieczenie NNW, KL oraz BP

  • program wyjazdu

Cena nie zawiera:

  • posiłków tranzytowych

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów metrem

  • świadczeń nie wymienionych w ofercie